Hírek
2019. November 08. 10:40, péntek |
Helyi
Forrás: KEOL
2,4 milliót talált a padláson: azonnal el is lopta
Egy 46 éves kiskunfélegyházi férfi a gyanú szerint 2019 augusztusában nagy értékű valutát tulajdonított el Gátér községben.
A Kecskeméti Járásbíróság egy hónapra elrendelte annak a 46 éves kiskunfélegyházi férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint 2019 augusztusában nagy értékű valutát tulajdonított el Gátér községben.
A férfi a megalapozott gyanú szerint 2019. augusztus 14. és 2019. augusztus 19. között felújítási munkákat végzett a sértett gátéri házánál, amely során a padlásról ellopta a sértett által fémdobozban őrzött 8.100 svájci frank (megközelítőleg 2.400.000 forint értékű) valutát.
A járásbíróság a büntetett előéletű gyanúsított letartóztatását a bűnismétlés lehetőségének és a bizonyítás megnehezítésének megakadályozása érdekében rendelte el, mivel esetében megalapozottan feltehető, hogy szabad lábon hagyása esetén nem megengedett módon próbálná meg befolyásolni a bizonyítást.
A bíróság döntését az ügyész tudomásul vette, míg ellene a gyanúsított és védője fellebbezést jelentett be, amelyről a Kecskeméti Törvényszék dönt.
(Forrás: KEOL)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 08:53, szerda | Helyi
Jótékonysági motorozás a legkisebbekért
2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi
Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.
2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi
Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére
A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.
