Hírek
2018. Március 25. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
2,6 százalékos lehet az idei infláció

A Századvég alapítvány előrejelzése szerint 2,6 százalékos lehet az infláció az idén - mondta Regős Gábor, az alapítvány elemzője szombat reggel az M1 aktuális csatornán.
Az elemző elmondta, tavaly 2,4 százalékos volt az infláció, az idei egy kicsit nagyobb lehet, de ez még mindig nagyon alacsony szintnek felel meg. Idén – a jelek szerint – folytatódhat a „dinamikus” béremelkedés, amihez hozzájárul a minimálbér emelése, a szociális hozzájárulási adó csökkentése és a munkaerőhiány – jelezte az elemző.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.
2025. Szeptember 01. 07:52, hétfő | Belföld
Startol az Otthon Start program
Albérletből saját otthonba, \"pár óra és startolunk\" - írta Panyi Miklós, a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára a Facebook-oldalán vasárnap az Otthon Start programról szóló bejegyzésében.