Hírek
2018. November 29. 16:34, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu
Fiatalok gyújtották fel a szalmabálákat

A kiskunfélegyházi nyomozók két fiatalkorút gyanúsítanak a rongálással.
Tűzesetről érkezett bejelentés a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2018. november 13-án 17 óra 30 perckor. A helyszínre érkező tűzoltók a lángokat megfékezték, a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság rongálás gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
A nyomozás adatai szerint a tűz kiindulási pontja két különböző helyen volt, ezért biztos, hogy az nem a véletlen műve, szándékos gyújtogatás történt.
A rendőrök beazonosították és 2018. november 28-án elfogták azt a két fiatalkorút, akik a gyanú szerint a tüzet okozták. Ennek következtében 328 bála égett el, amivel közel kétmillió forint kár keletkezett. A nyomozók rongálás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták a 17 éves helyi fiúkat, akik beismerő vallomást tettek. Ők jelenleg szabadlábon védekeznek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 06:53, vasárnap | Helyi
Lakossági tájékoztató polgármesteri tisztségről történő lemondásról, időközi választás kitűzéséről
2025. Július 12. 14:09, szombat | Helyi
Élvezze a nyári moziélményt a szabadban
Kiskunfélegyháza város önkormányzata és az Ifjúsági Iroda július 12-én és 13-án este szabadtéri moziélménnyel várja az érdeklődőket a Nagyposta melletti parkolóban.