Hírek
2014. Október 18. 15:00, szombat |
Helyi
Forrás: - BAON -
A félegyháziak Mohácson váltották át a hamis pénzt
A Mohácsi Rendőrkapitányság pénzhamisítás gyanúja miatt indított büntetőeljárást két kiskunfélegyházi lakos ellen.
Szerdán csengetett be egy ismeretlen férfi Mohácson egy idős házaspárhoz. A férjjel megállapodtak abban, hogy a családi ház elhasznált ablakait felvásárolja, melyhez vele nagyobb bankjegyekből álló pénzösszeget váltatott fel. A középkorú férfi azzal távozott, hogy az általa vásárolt ablakokért később egy fuvaros fog érkezni. Kis idő elteltével az idős sértettnek gyanússá vált, hogy senki nem jön az ablakokért, ezért a kapott bankjegyeket alaposabban megvizsgálta, melyeken elváltozást észlelt. A sértett a lakóhelyéhez közeli boltból kért segítséget, ahonnan értesítették a rendőrséget.
A Mohácsi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának nyomozói a feltételezett elkövetők beazonosítását követően a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság munkatársainak segítségével elfogtak két félegyházi lakost. A feltételezett elkövetők a később felhasznált bankjegyeket saját maguk hamisították. A 47 éves férfit, valamint pár évvel fiatalabb társát gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi
Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában
Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.
