Hírek
2015. Augusztus 09. 11:00, vasárnap |
Életmód
Forrás: proaktivdirekt.com
A gyűlölve szeretett magassarkú

Talán egy nő sem érzi magát olyan szexinek, magabiztosnak, magasnak és karcsúnak, mint amikor magassarkúban tipeg végig a nagyérdemű előtt. Isteni!
Az biztos, hogy az ilyenkor elszenvedett testi és lelki sérülések, ha egy életre nem is, de hosszú időre nyomot hagynak bennünk.
A szépségért meg kell szenvedni
Ezzel minden nő tisztában van. Szenvedünk a kozmetikusnál, vagy otthon, ha mi magunk végezzük a különböző „szépészeti beavatkozásokat”. Szenvedünk a fitneszteremben, vagy az otthon melegében végzett izzasztó gyakorlatoktól. És néha még a fodrász is megkínoz minket. Vagy bömbölünk fél órát, ha a fürdőszobánkban végzett hajfestés után nem épp a kívánt színben tündököl a hajkoronánk.
Még nincs vége
És igen, szenvedünk akkor is, amikor csinos kosztümben vagy szexi koktélruhában, miniszoknyában, virgácsainkat magassarkú cipőbe vagy szandálba bújtatva próbálunk mosolyt erőltetni az arcunkra.
Közben ezt éljük át:
- Az OK, hogy már rég megtanultuk: nézz az orrod elé! De hogy állandóan a földet kelljen bámulnunk, félve a talajon felbukkanó apró lyukaktól, egyenetlenségektől?!
- Milyen szörnyű, amikor a nagy baráti, családi séták alkalmával kimaradsz a beszélgetésből! Mert nem bírod követni a többieket! Nagyjából 3 lépéssel loholsz mögöttük, mert plusz 10 centivel a sarkadon nem bírod a tempót.
- Állandóan azon morfondírozunk, vajon vigyünk-e magunkkal pluszban egy lapos sarkú cipőt vagy flip-flop papucsot. (Az ugye tiszta sor, hogy ebben az esetben nem elég az apró retikül. Nagyobb táska kell, amibe belefér a vészhelyzet esetére elrakott lábbeli is.)
- Az örök kérdés: menjünk-e egy fontos találkozóra, esetleg randira magassarkúban? Magabiztosnak, illetve szexinek tűnünk így? Vagy inkább csak botorkálunk és esetlenül rójuk a köröket a másik mellett?
- Szeretjük a macskaköves, térköves járdákat… balerina-, vagy sportcipőben. De magassarkúban végigtipegni rajt? Kész életveszély!Próbáltál már autót vezetni magassarkúban? Felér egy extrém sporttal! (Amúgy tényleg veszélyes, nem vicc!)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 13. 07:52, hétfő | Életmód
Nobel-díj - Donald Trumpnak ajánlja kitüntetését a békedíj idei nyertese, María Corina Machado
Donald Trump amerikai elnöknek ajánlja kitüntetését a Nobel-békedíj idei nyertese, María Corina Machado venezuelai ellenzéki vezető - erről a díjazott szombaton egy amerikai televíziónak adott interjúban beszélt.
2025. Október 12. 08:22, vasárnap | Életmód
Újabb hibrid okosboltok kialakítását tervezi a Coop
Az első magyarországi hibrid okosbolt tavaszi megnyitásának kedvező tapasztalatai alapján már újabb egységek automatizálását is tervezi a Laurel Kft. technológiájával a Coop Szeged Zrt. - közölték a cégek az MTI-vel.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Életmód
Nobel-békedíj - Machado: a kitüntetés hatalmas elismerés
Hatalmas elismerésnek nevezte az idei Nobel-békedíj kitüntetettje, María Corina Machado venezuelai ellenzéki vezető pénteken, hogy ő veheti át idén a kitüntetést.