Hírek
2016. Február 12. 00:00, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
A hétvégén is többfelé várható eső
A hétvégén is többfelé várható eső, emellett megélénkülhet, időnként meg is erősödhet a szél, de néhol így is 10 Celsius-fok felett alakulnak a maximumok
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Pénteken napközben tovább növekszik a felhőzet, de keleten még néhány órás napsütésre lehet számítani. Kezdetben néhol, a déli óráktól délnyugat felől egyre többfelé várható eső, zápor, de a magasabban fekvő helyeken havas eső, hózápor is lehet. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 5 és plusz 1 fok között, a legmagasabb hőmérséklet plusz 5-10 fok között valószínű.
Szombaton erősen felhős vagy borult lesz az ég. Többfelé várható eső, délután a Dunántúlon már nem valószínű csapadék. A minimumhőmérséklet mínusz 1 és plusz 5 fok között valószínű. Nappal 5-11 fokig melegszik a levegő.
Vasárnap is erősen felhős lesz az ég, több helyen várható eső, zápor. A leghidegebb órákban plusz 1-6 fok lehet. A legmagasabb nappali hőmérséklet 7-14 fok között valószínű, délnyugaton lesz a legmelegebb - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
