Hírek
2015. December 25. 08:00, péntek |
Helyi
Forrás: Adrienn
A pásztorjátékban még maga a plébános is szerepelt
Az Ótemplom fiataljai december 24-én a szokásokhoz hűen két alkalommal is előadták a közönség számára a Szent Család igaz történetét.
Ki más vállalhatta volna magára a Szentlélek alakítását, mint Rónaszéki Gábor, az Ótemplom új plébánosa.
A fiatalok megható előadását már a Szent Este délutánján megcsodálta a közönség, de az éjféli mise előtt is sokan megnézték. Egészen pici lánykák és fiúcskák nyújtottak olyan alakítást a Szent Család igaz történetét feldolgozó darabban, hogy az egy színésznek is becsületére válhatna.
A dalos-zenés betlehemi játék mindenki szívét megérintette és meghatódottan jutalmazták az előadókat a végén óriási tapssal.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi
Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában
A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.
2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi
Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán
A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.












