Városlista
2025. július 14, hétfő - Őrs

Hírek

2019. Március 09. 17:55, szombat | Helyi
Forrás: hirado.hu

A tavaszi fáradtság a szokásosnál is megterhelőbb lesz

A tavaszi fáradtság a szokásosnál is megterhelőbb lesz

A változó éghajlat és az extrém időjárás miatt jelentősen megnőtt a frontérzékenyek száma.

A tavaszi fáradtság időszaka a szokásosnál is megterhelőbb lesz a szervezetre idén – hívta fel a figyelmet Pintér Ferenc meteogyógyász az M1 csatornán pénteken.

Hozzátette: a végletek közt mozgó, változékony időjárás a klímaváltozás megjelenési formája, ezért igyekezni kell hozzászokni.

Elmondta: talán soha nem vonult át annyi front Magyarországon, mint januárban és februárban. A változó éghajlat és az extrém időjárás miatt jelentősen megnőtt a frontérzékenyek száma, hiszen sok ember szervezete nem bírja követni a melegrekordok és a tartósan szeles, hideg időszakok közötti nagy ingadozásokat – fűzte hozzá.

A roppant változékony időjárás teljesen szokatlan és a következő héten is folytatódik – jegyezte meg Pintér Ferenc.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 14. 14:24, hétfő | Helyi

Szakmakóstoló tábor a Mezgében

2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP

2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP