Hírek
2016. Március 12. 12:57, szombat |
Helyi
Forrás: Ónodi Árpád
A víz szalad, a kő marad (video bemutatóval)
A székelyföldi Transylmania együttes és a Félegyházi Táncszínház ünnepi közös szuperprodukcióját láthatják-hallhatják az érdeklődők ma (március 12-én) a Rocktárban.
A víz szalad, a kő marad! című produkció élő zenekari kísérettel most kerül először bemutatásra!
Mindenkit szeretettel várnak a Rocktárban ma (március 12-én) 19:00 órától a Sorsocskák Alapítvány tehetséggondozó rendezvényén, ahol a fellépő fiatal néptáncosoknak és a közönségnek különleges élményben lehet része, hiszen maga a Transylmania zenekar kíséri a produkciót, akinek a dalaira készült az eredeti táncjáték közel 10 évvel ezelőtt.
A koncert után mindenki maradjon ahagyományos forradalmi élőzenés táncházra is, mert fergeteges mulatságnak ígérkezik.
Ezúton köszöni meg a rendezőség Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának és a Bácsvíz Zrt-nek a támogatást,hiszen nélkülük nem jöhetne létre a produkció.
Jelképes, támogatói belépők kaphatók még a helyszínen korlátozott számban!
Mindenkit szeretettel várunk!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi
Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában
Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.
