Hírek
2017. Április 06. 08:48, csütörtök |
Helyi
Forrás: Adrienn
Ahol a főzés öröm: Tupperware Főzőklub
A Tupperware Főzőklub szorgalmas háziasszonyai április 5-én tartották soron következő foglalkozásukat a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti kistermében.
A közelgő Húsvét árnyékában nem kifejezetten a sonkás-tojásos ételekre helyezték a hangsúlyt, hanem inkább a könnyű, különleges fogásokra, melyek bármikor megállják a helyüket az asztalon, legyen szó vacsoráról vagy ebédről. Az egészséges és ínycsiklandó falatok természetesen hagyományos edényekben is elkészíthetők, de a főzőklub tagjai egy-egy ilyen klubfoglalkozáson egyúttal bemutatják a Tupperware edényeknek és eszközöknek a használatát is, mellyel időt és energiát takaríthat meg a háziasszony.
Ezúttal az alábbi ételek kerültek a kóstolók tányérjaira:
- Kapribogyós, tejfölös harcsafilé sült zöldségekkel Fitt Shafe főzőedényben készítve
- Szezámmagos zöldség-ropogós – Tupperware wok-ban sütve
- Rizsfelfújt vörös áfonyával, barack dzsemmel Ultra-Pro edényben készítve
Ha kedvet kaptak a következő klubfoglalkozáson való részvételre, úgy látogassanak el május 3-án (szerdán) a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti kistermébe, ahol szívesen lát minden érdeklődőt Drozdikné Jutka, a félegyházi Tupperware Főzőklub vezetője.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi
Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában
A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.
2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi
Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán
A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.












