Hírek
2015. Március 24. 12:05, kedd |
Helyi
Forrás: Adrienn
Az egészség mindenkié
2015. április 11-én (szombaton) 10-17 óráig a Művelődési Központban az Egészség Világnapja alkalmából kerül megrendezésre az I. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo.
2015. április 11-én (szombaton) 10-17 óráig a Művelődési Központban az Egészség Világnapja alkalmából kerül megrendezésre az I. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo.
Sok érdekes programmal várják az érdeklődőket egész nap.
A rendezvény megnyitójára 10 órakor kerül sor Csányiné Pap Andrea polgármesterné asszony ünnepi köszöntőjével.
Programok:
- Véradás
- Komplex egészségügyi szűrés és tanácsadás
- Egészségmegőrző termékek kóstolása és vására
- Sportbemutatók
- MFG Mozgásszínháza
- Aktív stand gyerekeknek és felnőtteknek
- Ajándéksorsolás
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi
A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.
