Városlista
2025. július 14, hétfő - Őrs

Hírek

2015. Január 01. 16:10, csütörtök | Helyi
Forrás: MTI

Az év első hétvégéjén némileg enyhül a hideg

Az év első hétvégéjén némileg enyhül a hideg

Az év első hétvégéjén némileg enyhül a hideg: néhol éjszaka sem csökken fagypont alá a hőmérséklet.

Emellett ismét várható havazás, hózápor, s a szél is megerősödik, helyenként viharossá fokozódik - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.

Pénteken jellemzően erősen felhős vagy borult lesz az ég. Napközben északkeleten szállingózhat a hó, késő délutántól viszont északnyugat felől egyre több várható csapadék: északkeleten hó, északnyugaton eső, az átmeneti zónában ónos eső, fagyott eső valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 8 és mínusz 1 fok között valószínű. A legmagasabb hőmérséklet mínusz 2 és plusz 4 fok között alakul, északnyugaton lesz enyhébb az idő, ahol este még 1-2 fokot átmenetileg tovább emelkedhet a hőmérséklet.
Szombat délután sokfelé beborul az ég, késő este északon már eső, havas eső, északkeleten havazás várható. A minimumhőmérséklet mínusz 6 és 0 fok között valószínű. A nappali maximumok várhatóan 0 és plusz 5 fok között alakulnak.
Vasárnap délelőtt még több helyen lehet hó, havas eső, majd délutántól hózápor, esetleg "hózivatar" is kialakulhat. A leghidegebb órákban mínusz 4 és plusz 1 fok között alakul a hőmérséklet. Napközben 0 és plusz 5 fok közé melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP

2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP

2025. Július 12. 14:09, szombat | Helyi

Élvezze a nyári moziélményt a szabadban

Kiskunfélegyháza város önkormányzata és az Ifjúsági Iroda július 12-én és 13-án este szabadtéri moziélménnyel várja az érdeklődőket a Nagyposta melletti parkolóban.