Hírek
2015. Február 07. 11:31, szombat |
Belföld
Forrás: BKMRF
Baleset az 5-ös számú főúton Kecskemét közelében

Egy személygépkocsi fának ütközött, két fő a helyszínen életét vesztette.
A rendelkezésre álló adatok szerint 2015. február 7-én 7 óra 34 perckor az 5-ös számú főút 80-as kilométerszelvénye közelében egy személygépkocsi eddig tisztázatlan körülmények között letért az útról és fának ütközött. A baleset következtében két fő a helyszínen életét vesztette, három sérültet a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállítottak.
A rendőrök félpályás útlezárás mellett helyszínelnek. Kérjük az arra közlekedők figyelmét!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:49, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: egyedülálló új képességgel bővül Magyarország hadereje
Egyedülálló új képességgel bővül Magyarország hadereje - jelentette be a honvédelmi miniszter a Special Operations Craft - Riverine (SOC-R) különleges műveleti folyami naszádok átadásán szerdán Budapesten.
2025. Augusztus 28. 07:47, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: kitiltják Magyarországról a Barátság kőolajvezeték elleni támadást végrehajtó ukrán katonai egység parancsnokát
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba