Hírek
2016. Augusztus 22. 12:52, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Belehalt sérüléseibe... (videoval)
A Bács-Kiskun megyei rendőrök őrizetbe vettek egy 59 éves kiskunfélegyházi férfit, aki a megalapozott gyanú szerint bántalmazta szomszédját.
Állampolgári bejelentés érkezett 2016. augusztus 18-án reggel arról, hogy egy kiskunfélegyházi tanya udvarán holtan találtak egy férfit. A helyszíni és halottszemle elsődleges adatai alapján bűncselekmény elkövetésének gyanúja nem volt megállapítható, ezért a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárást indított a haláleset körülményeinek tisztázása céljából. Az eljárás során kirendelt igazságügyi orvosszakértő megállapításai alapján az 59 éves férfi halálát idegenkezűség okozta.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya az ügyben halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást. A nyomozás adatai szerint az előző éjszaka a szomszédja bántalmazta a sértettet, aki belehalt sérüléseibe.
A nyomozók 2016. augusztus 19-én 15 óra 15 perckor őrizetbe vették K. Mihály 59 éves kiskunfélegyházi lakost, aki gyanúsítotti kihallgatásakor tagadta a bűncselekmény elkövetését. Vele szemben a nyomozási bíró 2016. augusztus 22-én lakhelyelhagyási tilalmat rendelt el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi
A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.
