2024. október 18, péntek - Lukács

2024. Október 13. 11:11, vasárnap | Helyi
Forrás: petofiszallas.hu

Beteg koordináció Petőfiszálláson

A betegek koordinációja a szociális intézményben kulcsszerepet játszik, feladatköre talán nem is gondolnánk mennyire fontos.

A betegek vizsgálatának időpontjait kezeli a bejelentkezéstől az eljutásig.
Tehát segít a megszervezésben és biztosítja, hogy a betegek időben megjelenjenek az adott időpontokon.

Ahhoz, hogy valaki hatékonyan helyt tudjon állni ebben a helyzetben rendkívül jó szervező és kommunikációs képességekkel kell rendelkeznie.

Petőfiszálláson a Szociális Intézmény falain belül ez a fajta tevékenység is működik, mely feladat ellátására Seres Attiláné Anita - szociális gondozó lett kijelölve.

Anita gyorsan, hatékonyan döntéseket tud hozni, és mindezt úgy, hogy még a pánik legkisebb jele se érződik rajta. Mindemellett a feladat ellátás során rengeteg információ áramlik, így ő azokat bizalmasan kezeli.

Ha esetleg nem boldogulna, vagy elveszne az egészségügyi ellátásokban, akkor keressék bizalommal Anitát, aki mindenbe segítségükre lesz!

A szociális intézmény és a háziorvosi rendelők szoros együttműködésének köszönhetően hatékony segítséget tudnak biztosítani a település rászoruló lakosainak.

(Kép és cikk forrása: petofiszallas.hu)

2024. Október 18. 11:27, péntek | Helyi

Mindenszentek-napi virágvásár Félegyházán

2024. Október 18. 10:29, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Október 16. 12:15, szerda | Helyi

Központban az élelmiszer-pazarlás

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Egészségnap keretében emlékezett meg az Élelmezési Világnapról október 16-án.

2024. Október 14. 16:12, hétfő | Helyi

Választókerületi polgármesteri találkozót tartottak Csólyospáloson

Csütörtökön délelőtt Csólyospálos adott otthont Bács-Kiskun vármegye 4. számú választókerület polgármesteri találkozójának.