Hírek
2018. Május 27. 08:29, vasárnap |
Helyi
Forrás: Adrienn
Birkózó versennyel emlékeztek id. Besze Lászlóra
A hagyományokhoz hűen a Városalapítók Hete programsorozathoz kapcsolódóan rendezték meg május 26-án a Kiskun Kupa - idősebb Besze László Emlékversenyt a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.
A Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület által szervezett nemzetközi meghívásos szabadfogású egyéni és csapatversenyre rekord létszámú - mintegy háromszáz – versenyző vett részt. A helyi és a környékbeli egyesületek mellett Korondról, Segesvárról, Szászrégenről, Brassóból, Magyarkanizsáról, Zentáról és Kielcéről is érkeztek sportolók.
A több mint 30 éves múltra visszatekintő Kiskun Kupát - mely egyben id. Besze László (1920-2004) halála óta emlékverseny is – Balla László alpolgármester nyitotta meg. A rendezvényt megtisztelte jelenlétével id. Besze László családja és leghíresebb tanítványa, id. Réczi László korábbi világbajnok, olimpiai bronzérmes birkózó is.
Az eredményekről hamarosan beszámolunk.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi
Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában
Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.












