Hírek
2015. Március 30. 17:06, hétfő |
Helyi sport
Forrás: -Szerk.-
Birkózói sikerek Soltvadkerten
Soltvadkerten léptek szőnyegre a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói az elmúlt szombaton, ahol szabadfogású diák és gyermek versenyt rendezett a helyi szakosztály.
Soltvadkerten léptek szőnyegre a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói az elmúlt szombaton, ahol szabadfogású diák és gyermek versenyt rendezett a helyi szakosztály.
A félegyházi sportolók szépen helytálltak, heten szereztek érmet.
Első helyezett lett Makra Benjámin a 20 kg-osok, Karádi Roland a 32 kg-osok és Szécsényi Ádám a + 85kg-osok között.
Ketten szereztek ezüstérmet: Borto Dominik a 35 kg-os és Stecenkó Nándor a 46 kg-osok között.
Bronzérmes lett Makra Levente a 29-kg-ban és Stecenkó Lili az 56 kg-osok között, akinek ez volt az első versenye.
Edzők: Ván Jenő, Szabó József és Kelemen András
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 04. 10:53, hétfő | Helyi sport
Sikeres „Joggingos” szereplés a duatlon és aquatlon országos bajnokságokon
A Jogging Plus Sportegyesület kiváló eredményekkel tért haza a 2026. április 18–19-én megrendezett lengyeltóti duatlon országos bajnokságról.
2026. Május 04. 09:35, hétfő | Helyi sport
Rekedt-Nagy Zoltán nyerte a NEXONOS házidöntőt Kiskunfélegyházán
A Nexon Dunakeszi Teniszklub két kiválósága, Czóbel Levente és Rekedt-Nagy Zoltán, nem először találkozott egy torna döntőjében, ám erre eddig jobbára csak hazai versenyen került sor.
2026. Május 04. 08:22, hétfő | Helyi sport
Aranyérmekkel gazdagodva tértek haza Szigetvárról a birkózó lányok
Fantasztikus eredményeket értek el a lányok Szigetváron, az U11-es és az U13-as Női magyar bajnokságon.
2026. Április 20. 15:31, hétfő | Helyi sport
Fényes félegyházi birkózósikerek Zalaegerszegtől Bukarestig
Nagyszerű eredményeket értek el a birkózók ismét itthon és külföldön is.
