Hírek
2015. Június 30. 08:47, kedd |
Külföld
Forrás: hirado.hu
Bizonytalanság övezi a görögországi nyaralást
A tervezettnél több eurót tanácsos Görögországba vinni az utazóknak akkor is, ha a külföldiek bankkártyahasználatát nem korlátozták az országban.
A tervezettnél több eurót tanácsos Görögországba vinni az utazóknak akkor is, ha a külföldiek bankkártyahasználatát nem korlátozták az országban - írja keddi számában a Napi Gazdaság a Magyar Utazási Irodák Szövetségének (MUISZ) alelnökére hivatkozva.
A lap szerint bizonytalanság övezi a görögországi nyaralást, a legtöbben attól tartanak, pénzzavarba kerülnek, ha a bankok leállása miatt nem jutnak költőpénzhez a kinttartózkodásuk alatt.
Molnár Judit alelnök a lapnak hangsúlyozta: Görögországnak rendkívül fontos bevételi forrás a turizmus, ezért mindent megtesznek a magánkézben lévő szállodák a külföldi vendégekért. Felidézte, hogy a két évvel ezelőtt Cipruson bekövetkezett technikai államcsődből az egész nyári szezon alatt semmit nem érzékeltek az idegenforgalom résztvevői, az utaztatók erre számítanak a görög helyzet kapcsán is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 07:13, kedd | Külföld
Ukrajna háború – Kreml: az orosz elnöknek jelentést tettek Pokrovszk és Vovcsanszk elfoglalásáról
2025. November 29. 09:19, szombat | Külföld
Benyújtotta lemondását Andrij Jermak, az ukrán elnöki iroda vezetője
Benyújtotta lemondását Andrij Jermak, az ukrán elnöki iroda vezetője - közölte Volodimir Zelenszkij ukrán elnök pénteki videóüzenetében.
2025. November 29. 09:17, szombat | Külföld
Az Airbus visszahívott hatezer repülőgépet sürgős szoftvercserére
2025. November 26. 07:23, szerda | Külföld
Donald Trump: közel került a megállapodás az ukrajnai háborúról
Donald Trump szerint közel került a megállapodás az ukrajnai háborúról - az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt kedden.
