Hírek
2015. Január 25. 13:21, vasárnap |
Helyi
Forrás: - szerk. -
Bolhapiacra várták a félegyháziakat

Első alkalommal szervezett bolhapiacot Kiskunfélegyházán a Huszka József Hagyományőrző Egyesület január 24-én. A programnak az Innovációs Központ adott helyet.
A vásárt hagyományteremtő céllal szervezte meg az egyesület - mondta el érdeklődésünkre Kollár László a bolhapiac főszervezője. Véleménye szerint a program jóvoltából az emberek jobban megismerhetik a Huszka József Hagyományőrző Egyesületet. A tervek között szerepel, hogy a legközelebbi vásáron kiállítást is szerveznek.
A vásár bevételét a Petőfi Sándor Városi Könyvtár udvarán elhelyezendő Reményik Sándor, költő emlékére állítandó dombormű öntési költségeire fordítják.
A bolhapiacon az árusoktól nem kértek helyfoglalási díjat, illetve a látogatóknak sem kellett belépőt fizetniük, viszont mindenkinek lehetősége volt adománnyal hozzájárulni Reményik Sándor domborművének elhelyezéséhez.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 14:24, hétfő | Helyi
Szakmakóstoló tábor a Mezgében
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP