Városlista
2026. május 6, szerda - Ivett

Hírek

2017. November 09. 16:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Borongós idő várható a hétvégén

Borongós idő várható a hétvégén

Borongós, őszi idő várható a hétvégén - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtök délután a honlapján.

Az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzés szerint pénteken több helyen megélénkül a szél. Napközben számottevő csapadék nem valószínű, a legtöbb helyen pár órára kisüthet a nap. Estétől északnyugat felől megnövekszik a felhőzet, késő este északon, északnyugaton előfordulhat kisebb eső. A leghidegebb órákban 2-8 fok lehet. Napközben 9-13 fokig melegszik a levegő.

Szombaton kezdetben északon lehet eső. Napközben csak néhol, majd estétől egyre nagyobb területen várható csapadék, s a szél is élénk lehet. A legalacsonyabb hőmérséklet 2-8, a legmagasabb 9-14 fok között várható.

Vasárnap délután ismét beborul az ég, és egyre nagyobb területen ered el az eső. A szél többfelé élénk, helyenként erős is lehet. A minimumhőmérséklet 3-8 fok között valószínű. A nappali maximumok 8-14 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f

A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -

2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába

- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.

2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld

Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben

A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben