Városlista
2025. július 14, hétfő - Őrs

Hírek

2015. Március 14. 17:00, szombat | Külföld
Forrás: hír.ma.hu

Büdös utas miatt nem indult el a busz

Büdös utas miatt nem indult el a busz

Fürdésre szólították fel a nőt a biztonsági őrök Londonban.

Kellemetlen, amikor a buszon utazva kénytelenek vagyunk elviselni valaki rémes testszagát. Az esetek többségében, a járat sofőrje ezzel nem foglalkozik, hanem csak halad a célja felé, ám Londonban, a Victoria buszpályaudvaron, nem ez történt.

Az egyik távolsági busz sofőrje ugyanis nem mert csukott ajtókkal elindulni a hosszú útra, amikor megérezte, hogy az egyik utasának nagyon kellemetlen szaga van. A sofőr értesítette a biztonsági őröket, hogy csináljanak valamit a rossz illatú nővel.
A biztonsági őrök elég egyszerűen megoldották az ügyet. Először leszállították a járatról az utast, majd felszólították, hogy menjen be a pályaudvar mosdójába, és legalább minimálisan tisztálkodjon meg, ha szeretne utazni.

A nő eleget tett a kérésének. Míg az utas egy pár perces „cicamosdással” rendbe szedte magát, addig a többi utas türelmesen várt a járaton. Végül a mosakodás után öt, összesen tizenöt perces késéssel elindult a busz az eredeti cél felé.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 14:00, csütörtök | Külföld

A British Museumba, a bayeux-i kárpit jövőbeni ideiglenes kiállítási helyére látogatott a brit kormányfő és a francia elnök

A British Museumba, a bayeux-i kárpit jövőbeni ideiglenes kiállítási helyére látogatott szerdán Keir Starmer brit kormányfő és Emmanuel Macron francia elnök.

2025. Július 08. 20:31, kedd | Külföld

Már több mint hetven ország állampolgárai jogosultak vízummentes beutazásra Kínába

Július közepétől Kína már több mint 70 ország állampolgárainak biztosít vízummentes belépést az országba.

2025. Július 08. 07:00, kedd | Külföld

Izrael jelentős légicsapást mért a húszik jemeni kikötőire és más célpontokra

Az izraeli légierő jelentős, mintegy ötven rakétából álló légicsapást mért a húszik jemeni kikötőire és más jemeni célpontokra vasárnap éjjel - jelentette az izraeli hadsereg (IDF) hétfő reggel.