Hírek
2018. Augusztus 22. 15:31, szerda |
Helyi
Forrás: NAV
Csalók küldenek értesítéseket a NAV nevében

Csalók küldenek a NAV nevében hamis értesítéseket azért, hogy személyes ügyféladatokat szerezzenek meg.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal nevében illetéktelenek küldenek olyan e-mailt, amelyben adó-visszatérítést helyeznek kilátásba ezzel csalva a címzetteket egy ismeretlen, jelenleg nem működő oldalra.
A NAV soha nem kér e-mailen bankszámlára, vagy bankkártyára vonatkozó bizalmas adatot, értesítési gyakorlata merőben eltér a csalók módszerétől! A hivatal ügyfélkapun keresztül, illetve postán, adószámla-kivonaton értesíti az adózókat, ha túlfizetésük van. A hivatal honlapja a www.nav.gov.hu címen található.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 14:58, hétfő | Helyi
90 év, mely tele élményekkel, bölcsességgel, sok-sok munkával és szeretettel
Ma (április 7-én) töltötte be 90. életévét Kalapács Istvánné Erzsike néni, aki élete kilenc évtizede során megélt történelmi időket, változásokat, ám mégis mindig megőrizte szívében a derűt és kedvességet.
2025. Április 06. 08:15, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. április 6. - Nagyböjt 5. vasárnapja
2025. Április 06. 08:14, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. április 6. - Nagyböjt 5. vasárnapja
2025. Április 04. 12:12, péntek | Helyi
Ma 17 órától 2 hétre megnyitjuk a Kőrösi utcát a forgalom előtt
Kedves Félegyháziak!