2024. október 6, vasárnap - Renáta

2014. Augusztus 07. 13:34, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Hírek

Csillogó érem és sportszerűségért járó elismerés tűzoltóinknak

Bács-Kiskun megyéből négy csapat jutott be a Paksi Önkéntes Tűzoltó Sport- és Hagyományőrző Egyesület, valamint a Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság által megszervezett XIX. Tűzkakas Országos Tűzoltó Strandfoci Bajnokság döntőjébe.

A selejtezőn a Kecskeméti, a Kiskunfélegyházi, Kiskunhalasi és a Kalocsai Hivatásos Tűzoltó-parancsnokságok csapatainak erőfeszítése nem volt hiábavaló, hiszen bekerültek a döntőbe. A döntőre a hétvégén került sor a paksi ürgemezei strandon. A kiskunfélegyházi csapat lendületes játékával a dobogó harmadik fokára állhatott fel. A kecskeméti csapat a Legsportszerűbb csapatnak járó elismerést vehette át.

Fotók: Kovács Andrea tű. hadnagya

2024. Október 03. 10:30, csütörtök | Helyi sport

Újabb lovas siker Dobos Esztertől

2024. szeptember 28-án Lakitelek Vaspatkó Lovarda - Hungarikum Liget tartotta a Lakitelek Hungarikum I. fordulóját.

2024. Szeptember 30. 16:18, hétfő | Helyi sport

Őszi verseny eredmények a Koppányoknál

2024. szeptember 14-én a Kecskeméti Íjász Egyesület szervezett versenyt Kecskeméten a Műkertvárosi Sportcentrumban.

2024. Szeptember 30. 15:44, hétfő | Helyi sport

Három diákolimpiai bajnok birkózó

Nagyszerű eredményeket értek el versenyzőink Tatabányán, az elmúlt hét végén.

2024. Szeptember 23. 15:04, hétfő | Helyi sport

A szenior örömtánc segíthet megelőzni a demenciát – galériával, videóval

A Kiskun Szenior Örömtánc csoport tagjai az Alzheimer Világnapja alkalmából szeptember 20-én, pénteken örömtáncot szerveztek Kiskunfélegyházán, melyen több térségi település táncosai is képviseltették magukat.