Városlista
2025. december 3, szerda - Ferenc

Hírek

2018. Szeptember 19. 07:33, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Csökkent az üzemanyagok ára

Csökkent az üzemanyagok ára

Csökkent az üzemanyagok ára, a Mol Nyrt. szerdán a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát 2 forinttal, a gázolajét 3 forinttal mérsékelte.

Az árváltozással 399 forintra mérséklődött a 95-ös benzin és 414 forintra a gázolaj literenkénti ára.

A benzin ára legutóbb múlt szerdán változott, 4 forintos csökkenéssel 401 forintra mérséklődött. A gázolaj ára szeptember 7-én módosult utoljára, 3 forintos emeléssel 417 forintra drágult literenként.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld

ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára

Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.

2025. December 02. 07:11, kedd | Belföld

Duna House: novemberben rekordot döntött a jelzáloghitel-piac

2025. December 01. 07:23, hétfő | Belföld

Borult, párás, de enyhe idő várható december első hetében