Hírek
2015. December 19. 07:45, szombat |
Helyi
Forrás: Adrienn
Dalok a közgés diákoktól Karácsony Ünnepén
A Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakközépiskola december 18-án a Sarlós Boldogasszony templomban tartotta hagyományos karácsonyi ünnepségét.
Az elmúlt évek karácsonyi ünnepeinek ez a napja mindig izgalmat jelentett számomra, mert mindig itt izgultam minden tizedikes diákkal és tizedikes osztályfőnökkel együtt azért, hogy ez a műsor, amit hallhatunk, amit kaptok, az olyan legyen, ami valóban megérinti mindannyiotok szívét.
A karácsony mindannyiunk számára elgondolkodtatást jelent arra vonatkozóan, hogy is tudnánk az év 365 napján megőrizni azt az érzést, amelyet karácsonykor átélünk. Szeretném tőletek azt kérni, hogy minden napban keressétek meg a jót. Éljétek meg a hétköznapokat úgy, hogy minden nap estéjén elmondhassátok: a mai napon is történt valami csoda. Ha ez a csoda nem történt volna meg, akkor este gondoljátok végig, hogy másnap mit tudsz te tenni azért, hogy a másnap szép legyen és jó legyen. Kocsisné Móczár Julianna, a tagintézet igazgatója e szavakkal tette még ünnepélyesebbé a karácsonyt az ünnepségen megjelent diákok számára.
Az ünnepség végén pedig a diákok átvehették az Uniós pályázatnak köszönhetően megvásárolt Xboxokat, melyeket az igazgatónő reményei szerint megfelelő célzattal fognak használni a fiatalok tantermeikben.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi
Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában
Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.












