Városlista
2025. június 7, szombat - Róbert

Hírek

2011. December 30. 08:07, péntek | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Djokovics és Ferrer is sikerrel vette az akadályt

Djokovics és Ferrer is sikerrel vette az akadályt

A spanyol David Ferrer szetthátrányból fordítva nyert csütörtökön a francia Jo-Wilfried Tsonga ellen az Abu-Dzabiban zajló bemutató tenisztornán.

A másik mérkőzésen a világelső szerb Novak Djokovics is három játszmában nyert a francia Gael Monfils ellen.

A meghívásos viadalon a világranglista elitje lép pályára, így Djokovics mellett a spanyol Rafael Nadal és a svájci Roger Federer is a résztvevők között szerepel.

Eredmények, negyeddöntő:

Djokovics (szerb)–Monfils (francia) 6:2, 4:6, 6:2
Ferrer (spanyol)–Tsonga (francia) 2:6, 7:6 (7-5), 6:2

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 06. 07:23, péntek | Sport

Nemzetek Ligája - Kilencgólos meccsen nyertek a spanyolok a franciák ellen

Nem mindennapi, kilenc gólt hozó mérkőzésen a címvédő spanyol válogatott 5-4-re nyert a franciák ellen a labdarúgó Nemzetek Ligája németországi négyes döntőjének második, csütörtöki elődöntőjében.

2025. Június 02. 06:59, hétfő | Sport

Férfi vízilabda BL - Első magyar csapatként védte meg címét a Ferencváros

A címvédő FTC-Telekom 13-11-re legyőzte a szerb Novi Beograd csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája máltai négyes döntőjének vasárnapi fináléjában.

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Sport

Spanyol Nagydíj - Piastri vezérletével kettős McLaren-győzelem Barcelonában

Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíjat vasárnap Barcelonában, ezzel tízpontosra növelte az előnyét a világbajnoki összetettben csapattársával, a brit Lando Norrisszal szemben.