Hírek
2018. Március 27. 08:44, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Dolly ismét remekelt
A Szeged Határrendészeti Kirendeltség kábítószer-kereső kutyája és vezetője több mint 400 gramm kokaint talált egy szerb honosságú személyautóban elrejtve.
Egy szerb állampolgárságú férfi egyedül akart az ország területére belépni 2018. március 24-én nem sokkal 13 óra előtt a Röszke Autópálya-határátkelőhelyen. A kirendeltség kutyavezető zászlósa félreállította a gyanús járművet és sofőrét, majd alapos ellenőrzést hajtott végre.
Dolly, a kábítószer-kereső kutya is átvizsgálta a járművet, majd a sebességváltónál jelzést adott gazdájának. A rendőrök a négylábú reakcióját látva megbontották a kocsi kardán boxát, ahol egy speciálisan kialakított rekeszt találtak. A rejtekhelyből zacskókba csomagolva 400 grammnál is több kábítószergyanús fehér por került elő, melyre a gyorsteszt kokainra pozitívan reagált.
A Szegedi Rendőrkapitányság nyomozói a sofőrt őrizetbe vették. Ellene kábítószer birtoklásának vétsége miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 15:34, péntek | Helyi
Vasárnap tartják az idei év utolsó állat- és kirakodóvásárát Félegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2025. december 14. (vasárnap).
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 11. 15:35, csütörtök | Helyi
Rokon népek zenéje városunkban – Üzbegisztáni és karakalpak népzenészek vendégjátéka
2025. December 11. 12:16, csütörtök | Helyi
Két autó karambolozott Kunszállásnál
Lezárták az 5401-es út érintett szakaszát a baleset miatt.
