Hírek
2013. Június 24. 12:47, hétfő |
Helyi önkormányzati
Forrás: Félegyházi Közlöny
Egészségügyi központ lehet a kommendáns hivatal
Helyszíni bejárást tartottak ma (június 24-én) a mentőszolgálat, a védőnői szolgálat, és a Kistérségi Háziorvosi Ügyeleti Társulás képviselői a volt kommendáns hivatal épületében
Helyszíni bejárást tartottak ma (június 24-én) a mentőszolgálat, a védőnői szolgálat, és a Kistérségi Háziorvosi Ügyeleti Társulás képviselői a volt kommendáns hivatal épületében. Az elképzelések szerint ugyanis a Hunyadi utcai rendelőből ide költözne a védőnői szolgálat, a mentőállomás felújításának idejére a mentők, illetve az épületben kapna új helyet a közel 50 ezer ember ellátásért felelős központi háziorvosi ügyelet. Az ügyeleti szolgálat esetében a költségeket közösen (lakosságarányosan) finanszírozná Kiskunfélegyháza, Bugac, Bugacpusztaháza, Petőfiszállás, Pálmonostora, Gátér önkormányzata és a szolgáltatást végző társaság is hozzájárul a kiadásokhoz. A mentők és a védőnők saját költségvetésükből fedeznék a felújítási költségeket. A beruházásról a költségek ismeretében és az engedélyek birtokában döntenek az érintettek- tájékozatta a Félegyházi Közlöny Onlinet Kapus Krisztián polgármester.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:46, szerda | Külföld
Vlagyimir Putyin megfenyegette Európát
Ha Európa úgy dönt, hogy háborút indít Oroszország ellen, akkor nagyon gyorsan olyan helyzet állhat elő, hogy Moszkvának egyszerűen \"nem lesz kivel tárgyalnia\" -
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld
Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz
Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld
Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról
\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.
