Városlista
2026. június 28, vasárnap - Levente, Irén

Hírek

2018. Március 02. 16:08, péntek | Helyi
Forrás: police.hu

Egyedül élő időskorúnak segítettek a félegyházi rendőrök

Egyedül élő időskorúnak segítettek a félegyházi rendőrök

A lakásban lévő hideg miatt elvesztette minden erejét a 88 éves kiskunfélegyházi férfi, akinek a helyi rendőrök segítettek.

A lakásban lévő hideg miatt elvesztette minden erejét a 88 éves kiskunfélegyházi férfi, akinek a helyi rendőrök segítettek.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába telefonált 2018. március 2-án 6 óra 53 perckor egy 88 éves egyedül élő kiskunfélegyházi férfi. Elmondása szerint a tegnapi napon begyújtott, majd lefeküdt aludni és reggel arra ébredt fel, hogy nagyon fázik. Azt is elmondta a szépkorú, hogy a lakásban lévő hideg miatt elvesztette minden erejét, és felkelni sem tud, hogy begyújtson, ezért értesítette a rendőrséget.
A helyi járőrök azonnal a helyszínre mentek, ahol meleg teával kínálták az időskorút. Ezt követően a lakásban lévő felhasított fával begyújtották kályhát.

Fotó: illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi

Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját

Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.

2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi

XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron

2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.

2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi

A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat

A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.