Hírek
2018. Május 10. 17:58, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: tkiki.hu
Előkelő hely a mezei futás országos döntőjében

A mezei futás a Diákolimpia versenysorozatnak fontos eleme.
Április 17-én ismét Gödöllőn gyűltek össze az ország legjobb iskolás hosszútávfutói. A pest megyei település immár 21. alkalommal adott otthont a 2017/2018. tanév Atlétika Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntőjének. A versenyben a II., III. IV., V., és VI. korcsoport legjobbjai futották le az előírt távolságokat.
A Mezei Futás Országos Bajnokságába a 2017/2018-as tanévben mintegy 43299 diák nevezett, közülük került ki az a 2346 fő, akik a gödöllői fináléban összemérték tudásukat. Az április 17-i esemény megnyitóján és az eredményhirdetésen részt vett Dr. Gémesi György, Gödöllő város polgármestere, Balogh Gábor, a Magyar Diáksport Szövetség elnöke, valamint Dr. Erdős Dániel, az MDSZ ügyvezető igazgatója.
A diákolimpia országos döntőjében a III. Korcsoportos leányok közt Papp Laura, a Batthyány iskola 6. m osztályos tanulója 5. helyezést ért el.
Testnevelő tanára: Erdélyi Szabolcs
Forrás: http://www.mdsz.hu
Fotó: facebook.com/diakolimpia
Lejegyezte: Bense Zoltán
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 01. 08:54, kedd | Helyi sport
Két bronzérem a birkózóknál
Dabason rendezték a 10 és 11 éves szabadfogásúak magyar bajnokságát, ahol két bronzérmet szereztek a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői.
2025. Március 04. 15:39, kedd | Helyi sport
Szárnyal a Koppányok Tűzmadara
2025. február 23-án, Kiskunfélegyházán, a Constantinum Sportcsarnokban szerveztek Történelmi Íjászversenyt a Turul Koppány Íjászai HSE tagjai.
2025. Február 27. 17:16, csütörtök | Helyi sport
Külföldön is sikeresen szerepeltek a birkózók az elmúlt hétvégén
Zágrábban, Horvátország nyílt bajnokságán Bárány-Almási Bianka, a KIMBA növendéke vehetett részt és az U17, 73 kg-os kategóriában első lett.
2025. Február 12. 08:52, szerda | Helyi sport
Belehúztak a Koppányok
Belehúztak a Turul Koppányok, nem csak az íjba, de a versenyzésbe is. 2025. év eleje is tele van versenyekkel, nagy versenyekkel, országos bajnokságokkal. Úgy látszik, hogy a versenyszezon az év 12 hónapjából áll.