Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2018. Augusztus 20. 08:33, hétfő | Helyi
Forrás: BAON

Erőltetett menetben, igazságos döntetlen született

Erőltetett menetben, igazságos döntetlen született

A többek által bajnokaspiránsként emlegetett Kiskunfélegyháza a megfiatalított Kalocsához látogatott a megyei I. osztályú bajnokság 2. fordulójában.

A harc folyt a pályán, a fejekben, egymás és a tikkasztó hőség ellen is. Végül pontosztással jutott, és maradt is mindkét félnek - adta hírül a BAON internetes hírportál.

Kalocsai FC – Kiskunfélegyházi HTK 2-2 (1-2)

Kohány Balázs, edző – Kalocsa: „A mezőny talán legjobb csapata ellen játszottunk. Látszott, hogy mind a két fél rendesen felkészült a másikból. Ennek tudatában fel is forgattam a csapatot, és ugyanezt láttam a túloldalon is. Óriási taktikai csata volt ez! Úgy gondolom, a döntetlen reális, még úgy is, hogy a végén akadt néhány lehetőségünk, de legalább ennyit hagyott ki az ellenfél is.”

Koncz Zsolt, játékos-edző – Kiskunfélegyháza: „Nagyon nehéz mérkőzés volt, egy nagyon fegyelmezett, agresszív ellenfél ellen. Az időjárás rányomta a bélyegét a játékra, de ettől függetlenül mindenki becsülettel tette a dolgát. Tudtuk, hogy Kohány rendesen felkészíti ellenünk a csapatát, ezért némi szerkezeti meglepetéssel készültünk, nem úgy álltunk fel mint múlt héten. Nekünk ült ez a felállás, működött is rendesen, a vezetés kétszer is nálunk volt, de a Kalocsa nagyon szívós, így sikerült egyenlíteniük. Nem volt sok ziccer a végén, csak épp annyi, amellyel egyik, vagy másik csapat maga javára fordíthatta volna a találkozót. Mindent összevetve reális az iksz!”

Címkék: foci, labdarúgás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 08:53, szerda | Helyi

Jótékonysági motorozás a legkisebbekért

2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi

Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.

2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi

Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére

A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.