Hírek
2021. Augusztus 31. 14:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Erős hónapot tudhat maga mögött a forint

Szerény erősödést ért el a forint kedd reggelre a főbb devizákkal szemben az előző esti árfolyamához képest a nemzetközi devizakereskedelemben. Augusztus hónapot a forint két-három százalékos erősödéssel fejezheti be.
Az eurót a hétfő esti 347,88 forint után kedd reggel nyolc órakor 347,85 forinton jegyezték. A dollár jegyzése 294,86 forintól 294,15 forintra csökkent, a svájci franké 321,76 forintról 321,60 forintra ment lejjebb.
A hétfői kezdésnél a forint kedd reggeli árfolyamán 0,36 százalékkal áll erősebben az euróval, 0,67 százalékkal erősebben a dollárral és 0,99 százalékkal erősebben a svájci frankkal szemben. Az augusztusi kezdés óta a forint 2,9 százalék nyereségre tett szert az euróval szemben, 2,4 százalékkal erősödött a dollárral és 3,4 százalékkal a svájci frankkal szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.
2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat
Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.