Hírek
2019. Március 08. 12:41, péntek |
Helyi
Forrás: Adrienn
Ételek mikrohullámon
A Tupperware Főzőklub háziasszonyai március 6-án tartották soron következő foglalkozásukat a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában.
Mi tagadás, ezúttal is sikerült bebizonyítaniuk, hogy nem kell hosszú órákat tölteni a konyhában ahhoz, hogy ízletes meleg étel kerüljön a család asztalára. A Tupperware termékcsalád mikrohullámon is használható edényeiben készült ételek amellett, hogy gyorsan elkészülnek, egészségesek sőt még finomak és táplálóak is.
Ezúttal az alábbi ínyenc falatok kerültek terítékre:
- Velős-sajtos pirítós
- Natúr karaj batátával Tupperware Micro Grillben készítve
- Rakott krumpli (nyers krumpliból, tejszínnel készítve) Tupperware micro-s kuktában 25 perc alatt
- Zöldséges csirkemelles tészta egytálétel microban készítve Tupperware Ultra Pro edényben
- Kelkáposztás, kolbászos bulgur (mikrohullámú sütőben Ultra Pro edényben készítve)
Az elkészült ételek receptjeit – kóstolás után – megosztották egymással a háziasszonyok, hogy otthon is mindenki meg tudja lepni vele a családot.
A főzőklub Drozdikné Jutka vezetésével legközelebb április 3-án (szerdán) 17:00 órakor várja az Érdeklődőket a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában.
(Fotók: Fábián Adrienn - infokiskunfelegyhaza)
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi
A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.












