Hírek
2012. Április 25. 07:17, szerda |
Kék hírek
Forrás: mno / MTI
Fa dőlt egy anyára és kétéves gyermekére Budapesten

Könnyebb sérülést szenvedett egy kerékpárral közlekedő 30 év körüli nő és vele utazó 2 év körüli gyermeke kedden, amikor fa dőlt rájuk Budapest XIV. kerületében.
Valics Dezső, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese az MTI-nek elmondta, hogy négy mentőautó vonult a helyszínre, a sérülteket az Országos Baleseti Intézetbe szállították megfigyelésre – tette hozzá.
Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: a Hermina út és az Ajtósi Dürer sor kereszteződésében egy 15-20 méter magas, 60 centiméter átmérőjű, kívülről élő, belül „elég korhadt" gesztenyefa okozta a balesetet. A sérülteket a tűzoltók kiérkezése előtt a mentők szabadították ki az ágak alól.
A kidőlt fát a tűzoltók láncfűrésszel feldarabolták és elszállították.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.