Hírek
2018. Augusztus 01. 11:09, szerda |
Helyi
Forrás: HIROS
Fának csapódott és árokba hajtott egy festéket szállító kamion Gátér környékén

(Képekkel frissítve!) Árokba borult, majd fának csapódott egy kamion a Kiskunfélegyházát és Gátért összekötő úton, utóbbi településtől mintegy másfél kilométerre.
A balesetben senki nem sérült meg - adta hírül a HIROS internetes hírportál. A kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet. A forgalom irányítás mellett halad az érintett útszakaszon.
Egy festéket szállító kamion csapódott fának a 451-es úton Kiskunfélegyháza határában. Szentesre tartott a kamion, amikor egy jobbra ívelő kanyarban egyenesen ment tovább, letért az útról és egy fának ütközött. A balesethez mentőt is riasztottak, de a benne egyedül utazó sofőr kisebb zúzódásokkal megúszta a karambolt. A platón szállított festék egy része megsérült, ami a szántóföldre folyt. A sofőr azt mondta, hogy a kormánymű megsérült, ezért vált irányíthatatlanná a jármű. Az csak a szerencsén múlt, hogy a szemből jövő kamionos megtudott állni, ezért nem ütköztek össze. A műszaki mentés még ezután kezdődik, ezért ezen a szakaszon időszakos útlezárásra lehet számítani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 14:24, hétfő | Helyi
Szakmakóstoló tábor a Mezgében
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP