Hírek
2014. November 22. 07:16, szombat |
Kék hírek
Forrás: Bács-Kiskun megyei Rendőr-főkapitányság
Fának ütközött és kigyulladt egy autó, 19 éves utasa meghalt
Fának ütközött, majd kigyulladt egy autó péntek délután Kiskunhalas külterületén, az autó utasa a helyszínen meghalt.
Fának ütközött, majd kigyulladt egy autó péntek délután Kiskunhalas külterületén, az autó utasa a helyszínen meghalt.
Árvai Edina a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője a balesetről elmondta: a személygépkocsi még tisztázatlan körülmények között sodródott le a számozatlan mellékútról. Az autó utasa, egy 18 éves nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a mentők már nem tudtak rajta segíteni, a helyszínen meghalt. A járművet egy 19 éves férfi vezette, aki megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
