Hírek
2016. Október 02. 09:05, vasárnap |
Helyi
Forrás: Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelem
Fának ütközött Gátéron

Egy ember könnyű sérülést szenvedett a balesetben.
Villanyoszlopnak ütközött egy személyautó a 451-es úton, Gátér belterületén 08:50 órakor. A balesetben egy ember könnyű sérülést szenvedett, ezért a mentők kórházba szállították. A kiérkező kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók védősugár fedezete mellett áramtalanították a járművet, a rendőrségi helyszínelés után pedig megszüntetik a forgalmi akadályt. A munkálatok ideje alatt fogalomlassulásra kell számítani az érintett útszakaszon, továbbá az érintett utcában szünetel az áramszolgáltatás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 13. 12:41, hétfő | Helyi
"Legyél fény az éjszakában!” – Közlekedésbiztonsági program Kiskunfélegyházán
2025. Október 12. 21:08, vasárnap | Helyi
Csányi József újra megnyerte a polgármester-választást Kiskunfélegyházán
A 2025-ös időközi önkormányzati választáson Csányi József független jelölt ismét bizalmat kapott a kiskunfélegyháziaktól, így továbbra is ő marad a város polgármestere
2025. Október 10. 09:05, péntek | Helyi
Vasárnap rendezik meg a félegyházi állat- és kirakodóvásárt
élegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2025. október 12., (vasárnap).
2025. Október 09. 22:48, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.