Hírek
2018. Január 31. 08:54, szerda |
Helyi
Forrás: -Cserkó Fanni-
Farsangi mulatságot szervez a KÖSzI
Új év, új lendület és nagy lelkesedés! Így indul neki a KÖSzI klub a 2018-as évnek.
A Kiskunfélegyházi Önkéntes Szervező Ifjúság tagjai egyre több ötlettel próbálják meg színesíteni a város életét. A Farsangi Mulatság és Jelmez Verseny címet viselő első rendezvény, a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat közös szervezésében kerül megrendezésre. A 2018. február 23-án, pénteken 18 órakor kezdődő mulatságra minden korosztályt sok szeretettel várnak a Rocktárban.
A jelmezverseny során a Legkreatívabb egyéni, Legkreatívabb páros, és a Legviccesebb jelmez kategóriában kerülnek ki a díjazottak. A győztesek értékes ajándékokkal gazdagodhatnak.
Bővebb részletek megtekinthetők a plakáton, illetve a facebook/farsangi mulatság és jelmezverseny oldalon.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi
A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.
