Hírek
2015. Június 22. 12:09, hétfő |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Felborult kenusokon segített

A körzeti megbízott figyelt fel a felborult kenura Csongrád külterületén, a Tiszán. (A kép illusztráció.)
A Szegedi Vízirendészeti Rendőrőrs körzeti megbízottja 2015. június 21-én 15 óra 35 perckor Csongrád külterületén, a Tisza folyón egy felborult kenura lett figyelmes.
Helbocsányi Zsolt rendőr főtörzszászlós azonnal a vízben sodródó bajbajutottak segítségére sietett. A kenus társaság két tagja kiúszott a partra, a rendőr a másik két túrázót és a kenujukat beemelte kisgéphajójára. A körzeti megbízott a biztonságos szárazföldre vitte a szegedi hölgyet és a hódmezővásárhelyi fiatalembert.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.
2025. Április 06. 08:12, vasárnap | Kék hírek
Azonosította és őrizetbe vette a rendőrség a kolozsvári magyar fiatalt bántalmazó férfit
2025. Április 03. 08:06, csütörtök | Kék hírek
Europol: nemzetközi művelet keretében számolták fel a világ egyik legnagyobb pedofilplatformját
Több mint 30 ország hatóságainak közreműködésével, egy összehangolt nemzetközi művelet keretében felszámolták a világ egyik legnagyobb, gyermekek szexuális kizsákmányolására épülő online platformját, a Kidflixet