Hírek
2018. Február 20. 08:44, kedd |
Helyi sport
Forrás: Szabó József
Félegyházi sikerek a birkózásban

Két helyszínen is versenyeztek a kiskunfélegyházi birkózók az elmúlt hétvégén.
Kaposváron serdülő minősítési versenyen Szabó Szonja, a 43 kg-osok között ezüstérmet szerzett.
Egy tíz fős csoport Szászrégenbe kapott meghívást, ahol három országból 17 csapat 260 birkózója mérette meg magát.
Lányok között a 25 kg-os Hideg Zita minden ellenfelét tussal legyőzve aranyérmes lett és megkapta a legjobb lány versenyzőnek járó különdíjat. A 35 kg-osok között Varga Bernadett szintén aranyérmet szerzett.
A fiúk között is lett két aranyérmes: 54 kg-ban Páli Attila, az 58 kg-ban pedig Czakó Zoltán nem talált legyőzőre. Ezüstérmes Páli Gergő a 32-kg-osok között.
Bronzéremmel térhettek haza öten: Borto Domink 50 kg-os, Makra Benjámin 29 kg-os, Tapodi Norbert 40 kg-os, Makra Levente 35 kg-os és Hideg Balázs 25 kg-os versenyző.
Edzők: Ván Jenő, Szabó József és Kelemen András
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 12. 21:48, vasárnap | Helyi sport
A kiskunfélegyházi birkózó, aki 25 év után is példát mutat a fiataloknak
Ezen a héten zajlott Tatabányán a Veterán Világbajnokság, ahol kiskunfélegyházi birkózó – Fekete László - is szőnyegre léphetett.
2025. Október 06. 12:59, hétfő | Helyi sport
Dobos Eszter és Harriet taroltak a Berente Kupa Döntőjén
Balástyán, a Leon-Cavallo Lovardában rendezték meg 2025. október 4-én a CSMLSZ Berente Kupa Döntőjét, ahol Dobos Eszter és lova, Harriet kimagasló teljesítményt nyújtottak.
2025. Szeptember 29. 15:21, hétfő | Helyi sport
Éremesővel Köszöntött az Ősz a Koppányoknál
2025. szeptember 14-én rendezte meg a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sport Egyesület az 54. Tűzmadár Íjászversenyét, megy egyben a 2025-ös Tűzmadár Versenysorozat döntő fordulója is volt.
2025. Szeptember 29. 10:27, hétfő | Helyi sport
Bianka újabb aranya, félegyházi fiatalok a dobogón Miskolcon
Kettő országos bajnokságon mérettették meg magukat a birkózók az elmúlt hét végén.