Hírek
2013. Február 12. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu
Felfedte magát az Xperia SP
Megjelentek az első kémfotók a Sony Xperia új középkategóriás készülékéről.
Már nincs sok hátra a február végén tartandó Mobil Világkongresszusig (Mobile World Congress, MWC), így hogy, hogy nem, „véletlenül” lelepleződött a Sony legújabb középkategóriás mobiltelefonja, a 4,3″-es HD felbontású kijelzővel és Android 4.1 Jelly Beannel felszerelt Xperia SP.

Processzora egy kétmagos, 1,7 GHz-esQualcomm Snapdragon S4 Pro. Manapság már talán kissé szokatlan, de az SP műanyag hátlapja leszedhető, alatta foglal helyet a microSD kártya olvasója. Sajnálatos, hogy az Xperia S-hez hasonlóan az akkumulátor nem cserélhető, ám a beépített egység kapacitását egyelőre homály fedi.
Három verzióban kerül majd piacra az újdonság: a C5303 LTE képes lesz, míg a C5302-be és C5306-ba csak a HSPA került beépítésre.
Bejelentés és árak a február 25-én kezdődő MWC-n.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld
NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését
Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.
2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre
Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.
2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!
"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.


