Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2014. November 22. 17:58, szombat | Kék hírek
Forrás: origo.hu

Felgyújtotta magát, és berohant a rendőrszékházba

Felgyújtotta magát, és berohant a rendőrszékházba

Valaki felgyújtotta magát és lángolva berohant a rendőrség teve utcai székházába – erősítette meg az Origónak a rendőrség szóvivője. Utóbb közleményt is kiadtak.

Valaki felgyújtotta magát és lángolva berohant a rendőrség teve utcai székházába – erősítette meg az Origónak a rendőrség szóvivője. Utóbb közleményt is kiadtak. Azt írták, az 55 éves férfi korábban maga is ott dolgozott a Teve utcai irodaházban.

Tíz perccel három óra előtt gyújtotta fel magát a székház előtt, berohant az épület fogadóterébe, áttörte a beengedő üvegajtót, majd összeesett. Az őrök oltották el, és hívták ki a mentőket hozzá.

A férfi a rendőrség szerint erőműkezelő karbantartóként dolgozott náluk idén május 15-ig, amikor közös megegyezéssel távozott. Súlyos, életveszélyes égési sérülésekkel szállították kórházba, hátrahagyott táskájában búcsúlevelet találtak. A rendőrség vizsgálja az esetet.

Az ügyről korábban az Atv.hu adott hírt, ők azt jelentették, hogy a férfi még körbefutott az épület aulájában, mielőtt eloltották a lángokat, majd elvitték a mentők.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek

Ötmillió forint értékű marihuána

Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.