Városlista
2026. június 28, vasárnap - Levente, Irén

Hírek

2018. Július 12. 11:48, csütörtök | Helyi
Forrás: hirado.hu

Felhőszakadás miatt riasztást adtak ki a déli megyékre

Felhőszakadás miatt riasztást adtak ki a déli megyékre

A szerdán csapadékot hozó hidegfront hatása fokozatosan megszűnik, így országszerte több órára kisüt a nap, azonban a déli megyékben még lehet intenzív, 40 mm-t meghaladó csapadék.

Ezzel együtt a július közepének megfelelő hőmérsékletre számíthatunk – közölte a meteorológiai szolgálat rövidtávú előrejelzésében.

Mint azt a honlapjukon közölték, északnyugat, nyugat felől csökken a felhőzet, egyre inkább csak délen és keleten, de ott is egyre kevesebb helyen lehet csapadék. A déli óráktól kezdve már jórészt napos idő valószínű gomolyfelhőkkel, elvétve záporral.

Komolyabb csapadékra csak a déli országhatár mentén élők számíthatnak, itt 25 és 40 mm közötti csapadék is valószínű.

Az északnyugati, nyugati szél megélénkül, ennek ellenére – főleg ahol nem lesz csapadék – igazi nyári hőmérséklet, 25 és 30 fok között valószínű a napi maximum. Késő estére 20 és 25 fok közé csökken a hőmérséklet.

Címkék: felhőszakadás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi

Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját

Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.

2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi

XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron

2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.

2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi

A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat

A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.