Hírek
2017. Augusztus 03. 15:54, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Felrobbant egy túlhevült gázpalack Érden
A nagy melegben túlhevült LPG-gázpalack robbant fel egy érdi ház udvarán - közölte a katasztrófavédelem Pest megyei szóvivője csütörtökön az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta: a tűzoltók további hat LPG- és két PB-palackot találtak a helyszínen. Megkezdték ezek visszahűtését, a házban lakó két felnőttnek és két gyereknek addig el kellett hagynia otthonát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld
Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz
Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld
Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról
\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.
2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld
ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára
Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.
