Városlista
2025. április 8, kedd - Dénes

Hírek

2016. Június 20. 09:52, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

Főhajtás a mártírok emléke előtt

Főhajtás a mártírok emléke előtt

Városunk vezetése nevében alpolgármesterünk Rosta Ferenc június 19-én a holokauszt szörnyűségeire emlékezve hajtott fejet az egykori zsinagóga megmaradt falán lévő emléktáblánál.

A korábbi évtizedek során minden évben megemlékezést tartott városunk a holokauszt során elhurcolt és soha vissza nem térő mártírok emlékére. Sajnos az utóbbi években e megemlékezésekre nem került sor.

Idén június 19-én a Mártírok utcában az egykori zsinagóga megmaradt falán helyeztek el emléktáblát szűk, szinte családias körben, de annál nagyobb tisztelettel.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 08. 13:51, kedd | Helyi

Fontos határidőre figyelmeztetett a NAV, egy hete maradt az autósoknak

Már csak egy hét van a gépjárműadó befizetésére, az adót április 15-éig kell rendezni – hívta fel a figyelmet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) keddi közleményében.

2025. Április 08. 13:22, kedd | Helyi

Az élet szép, de mi tesszük azzá

Ezt vallja Felber Mihály Imre, aki ma (április 8-án) ünnepli 90. születésnapját.

2025. Április 08. 11:13, kedd | Helyi

Ülésezett a Kiskunfélegyházi Irodalmi Alapítvány

A Kiskunfélegyházi Irodalmi Alapítvány április 7-én hétfőn tartotta meg értékelő ülését. Idén 29 pályázó 80 alkotása került elbírálásra

2025. Április 08. 09:01, kedd | Helyi

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.