Hírek
2015. Március 11. 13:39, szerda |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Fokozottan ellenőrzik az autósokat
Országszerte fokozottan ellenőrzik a hatóságok a közlekedőket március 10-12. között.
Az ellenőrzés kiemelt célja a gépjárművezetőkre vonatkozó vezetési- és pihenőidőkre, valamint a tachográf berendezések szabályos kezelésére vonatkozó előírások betartásának fokozott ellenőrzése, valamint a sofőrök figyelmének felhívása a vezetési és pihenőidős előírások betartásának közlekedésbiztonságra gyakorolt hatásaira.
Az akció országos koordinációját a Nemzeti Közlekedési Hatóság Közúti Gépjármű-közlekedési Hivatalának Jármű Módszertani Főosztálya végzi - tudatta a Nemzeti Közlekedési Hatóság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 28. 11:49, vasárnap | Belföld
Kapitány István: Magyarország részese az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak
Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
