Hírek
2021. Február 19. 10:38, péntek |
Helyi
Forrás: bacskiskun.hu
Folyamatosan emelkedik a vízszint a Tiszán
A szabad strand és a parti vendéglátó egységek víz alá kerültek Tiszakécskén.
Jelenleg 600-605 cm-es a vízállás, de előreláthatólag napokon belül még kb. 60-70 cm-t emelkedhet. A strandra vezető járdán is átbukott a víz, így a szakemberek arra kérnek mindenkit, hogy ne menjenek le a partra.
A víz alatti, láthatatlan árkok, a felázott talaj mind-mind újabb veszélyforrás lehet.
Valamivel jobb a helyzet Lakiteleken, a tőserdei Holt-Tiszán, ahol enyhébb mértékben emelkedett a vízszint.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 09:06, péntek | Helyi
Kiskunfélegyházán november 9-én rendezik meg az országos állat- és kirakodóvásárt
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2025. november 9., (vasárnap).
2025. November 07. 08:35, péntek | Helyi
Letették az új, 500 adagos főzőkonyha alapkövét Tiszaalpáron
Tiszaalpáron ünnepélyes keretek között tették le az új, 500 adagos főzőkonyha alapkövét, amely a TOP Plusz program keretében valósul meg.
2025. November 06. 13:12, csütörtök | Helyi
Tíz éve segíti az ügyfeleket a kiskunfélegyházi kormányablak
Októberben ünnepelte fennállásának tizedik évfordulóját a kiskunfélegyházi kormányablak, amely az elmúlt évtizedben a város és a környék egyik legfontosabb ügyintézési központjává vált.
2025. November 06. 11:41, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
