Hírek
2019. December 31. 11:19, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok
Forgalommal szemben okozott baleseteket egy nő az M0-son
Kedden hajnali 2 óra körül több bejelentés érkezett a rendőrségre arról, hogy az M0-s autóúton, a Megyeri-híd irányába egy jármű a forgalommal szemben halad – közölte a rendőrség.
A bejelentés követően több rendőri egység is azonnal a helyszínhez, valamint a környező kihajtókhoz indult, miközben újabb bejelentés érkezett arról, hogy Üllő térségében a szabálytalanul forgalommal szemben haladó jármű egy kamionnal ütközött, azonban a helyszínről továbbhajtott. Az eset során személyi sérülés nem történt.
A nőt több rendőr próbálta meg megállítani, melynek során összeütközött egy megkülönböztető jelzését használó szolgálati kocsival. Személyi sérülés ebben az esetben sem történt.
A Szentendrei Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a 36 éves román nővel szemben közúti veszélyeztetés bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást. A rendőrök a nőt őrizetbe vették és kezdeményezik letartóztatását.
A rendőrök elfogták és őrizetbe vették az elkövetőt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
