Városlista
2025. augusztus 28, csütörtök - Ágoston

Hírek

2021. Június 19. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: mti/police.hu

Gázpisztollyal fenyegetőzött egy férfi Budapest belvárosában - VIDEÓ

Gázpisztollyal fenyegetőzött egy férfi Budapest belvárosában  - VIDEÓ

Gázriasztófegyverrel fenyegetőzött Budapest belvárosában egy férfi, a fővárosi rendőrök és a Terrorelhárítási Központ munkatársai elfogták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.

Azt írták, hogy pénteken valamivel dél előtt tett bejelentést egy férfi, akinek elmondása szerint szomszédja, egy 42 éves férfi fegyvert fogott rá.

Hozzátették: a rendőrök azonnal a helyszínre mentek, majd a TEK műveleti egysége is megérkezett. A TEK munkatársai behatoltak a lakásba, ahol elfogták G. Krisztiánt, akinél egy gázriasztófegyvert találtak - ismertették.

A tájékoztatás szerint a 42 éves budapesti férfit előállították a VI. Kerületi Rendőrkapitányságra, ahol felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt indult ellene eljárás; elszámoltatása folyamatban van.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 28. 07:49, csütörtök | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: egyedülálló új képességgel bővül Magyarország hadereje

Egyedülálló új képességgel bővül Magyarország hadereje - jelentette be a honvédelmi miniszter a Special Operations Craft - Riverine (SOC-R) különleges műveleti folyami naszádok átadásán szerdán Budapesten.

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat

Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre

A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba