Városlista
2025. december 3, szerda - Ferenc

Hírek

2014. November 29. 10:20, szombat | Helyi
Forrás: Gulyás Sándor

Gyertyagyújtás a városházánál

Gyertyagyújtás a városházánál

Az első adventi gyertya lobban lángra ma (november 29-én) a városházánál, melyet Csányi József polgármester gyújt meg. A rendezvényen közreműködnek a Százszorszép Óvoda gyermekei.

Az első adventi gyertya lobban lángra ma (november 29-én) a városházánál, melyet Csányi József polgármester gyújt meg. A rendezvényen közreműködnek a Százszorszép Óvoda gyermekei.

A második adventi gyertyáson, december 6-án Talapka István főesperes, címzetes apát, a harmadikon, december 13-án Hajagos Gyula plébános, a negyediken, december 20-án Hatvani Zsófia református lelkész beszél a közelgő ünnep üzenetéről, jelentőségéről. A rendezvényeken közreműködnek az Ótemplom fiataljai, a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola diákjai, valamint a Padkaporos Táncegyüttes. A gyertyagyújtások 17 órakor kezdődnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi

Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő

November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.

2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi

Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén

A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.

2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi

Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban

November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi

Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában

Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.